Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sie 2, 2019 in Uroda |

Płyny miklearne do oczyszczania twarzy.

Płyny miklearne do oczyszczania twarzy.

Po ciężkim dniu w pracy skóra potrzebuje regeneracji. Cały dzień z makijażem na twarzy, pudrem, tuszem do rzęs, różem do policzków, wpływa niekorzystnie na cerę. Aby móc ją oczyścić warto przed snem zastosować tonik. Tonik może być w wersji dla skóry suchej, normalnej lub tłustej.

 

Około 21 warto zastosować wacik i płyn do demakijażu. Po tym nałożyć krem, który będzie pracował nad cerą. Płyny do demakijażu na rynku są od różnych producentów. Na półkach w sklepach chemicznych znajdziemy ten swój wymarzony. One są sprzedawane po różnych cenach od najtańszych, po najdroższe, markowe. Jak również są one dwufazowe, natłuszczające cerę. Nawilżenie i pozostawienie czystej cery oraz dekoltu to efekt, na jaki zasługuje skóra po całym dniu.

 

Reasumując, preparaty do demakijażu to nic innego, jak oczyszczenie i odżywienie twarzy. Płyny miclearne, płyny dwufazowe, o banalnie prostym działaniu. Wystarczy namoczyć wacik i przetrzeć tu i ówdzie na twarzy i dekolcie dla doskonałej zdrowej cery każdego dnia.