Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 4, 2020 in Uroda |

Zmiana fryzury bez niszczenia włosów

Kręcone włosy

Fryzura jest bardzo ważna dla większości kobiet. Loki są piękne, dodają urodzie lekkości i atrakcyjności. Nigdy nie wychodzą z mody, są zawsze na czasie i pasują urodzie wielu kobiet. Dobra kondycja włosów to bardzo ważna kwestia, która ma ogromne znaczenie dla ich prezencji. Jeśli chcesz mieć piękne, kręcone włosy, ale jednocześnie nie chcesz ich niszczyć poprzez wysoką temperaturę, spróbuj wykorzystać do osiągnięcia wymarzonej fryzury papilotów.

Papiloty

Kręcenie włosów na papiloty to łatwy, tani i skuteczny sposób na osiągnięcie zamierzonego efektu. Sposób ten był stosowany już od dawna przez nasze prababcie, babcie, matki i ciotki. Papiloty są przyjazne włosom, nie niszczą ich są więc bezpieczne. Są też bardzo tanie i ogólnodostępne. Papiloty można kupić w drogeriach i w większości supermarketów za kilka złotych. Posłużą ci na wiele lat. Użytkowanie to także nic trudnego. Umyte i osuszone włosy należy podzielić na partię, następnie kosmyki nawinąć na papiloty i pozostawić dając czas na działanie. Najlepiej pozostawić je na całą noc, ponieważ im dłużej są na włosach tym efekt będzie lepszy. Papiloty są bezpieczne dla włosów i nie przeszkadzają podczas snu, możesz więc bez obaw pozostawić je na włosach przez całą noc. Po zdjęciu papilotów wystarczy delikatnie przeczesać kosmyki palcami i fryzura gotowa. Warto też użyć odpowiedniego kosmetyku, który utrwali fryzurę na kilka godzin.

Podsumowanie

Papiloty to tani, łatwy i bezpieczny dla włosów sposób na ich zakręcenie. Wybranie papilotów jest na pewno dużo lepsze niż kręcenie włosów za pomocą urządzeń, które osiągają wysoką temperaturę tym samym niszcząc włosy. Papiloty to dobra inwestycja, są wytrzymałe, więc posłużą na długie lata. Możesz kupić je w każdej drogerii i większości supermarketów za niską cenę, nie musisz więc martwić się o uszczuplenie twojego domowego budżetu. Pamiętaj, że loki są zawsze modne i pasują prawie każdej kobiecie. Warto więc wypróbować ten sposób i przekonać się, czy pasują także tobie.