Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 3, 2018 in Uroda |

Studex plus. Miejsce na nowe kolczyki. Przekłuwanie uszu Poznań

Kobiety lubią przyozdabiać swoje ciało biżuterią. W swoich zasobach, mają wiele różnorakiej biżuterii do uszu, na szyję, na nadgarstki czy na stopy i dłonie. Biżuteria odpowiednio dopasowana do sytuacji, potrafi zdziałać prawdziwe cuda, każda kobieta będzie w niej błyszczeć. Jeśli jednak nie ma się dziurek w uszach na kolczyki, warto je sobie zrobić, by móc nosić dowolne kolczyki jaki nam się podobają.

Studex plus

Decydując się na przekłucie uszu, warto wybrać salon, który może się poszczycić dobrą renomą i sporym doświadczeniem. Bardzo ważne jest także to, na jakim sprzęcie pracuje. Bardzo innowacyjnym sprzętem do przekłuwania uszu, jest studex plus. To urządzenie jest bardzo precyzyjne i dokładne, ogranicza także ból do minimum.

Przekłuwanie uszu Poznań

Każdy kto się zdecyduje na przekłuwanie uszu Poznań, z pewnością będzie zadowolony z efektów. Profesjonalne podejście kosmetologa, zapewni komfort podczas przekłuwania. Cały zabieg trwa zaledwie kilka sekund, po nim należy stosować się do zaleceń kosmetologa w kwestii pielęgnacji przekłutych uszu.