Pages Menu

Categories Menu

Posted by on sty 8, 2019 in Uroda |

Świadkowa

Świadkowa

Zbliża się ślub wesele Twojej najlepszej przyjaciółki / siostry / kuzynki. Przez pannę młodą zostałaś poproszona o bycie świadkową i zgodziłaś się. Czy wiesz, że w związku z pełnioną funkcją masz kilka obowiązków do wypełnienia przed oraz w trakcie ślubu?

Obowiązki przedślubne świadkowej

Do jednych z obowiązków przedślubnych są wizyty z panną młodą w salonach ślubnych. A co tam będziesz robić? Będziesz doradzać swojej najbliższej czy przymierzana przez nią Danvera sukienka pasuje do niej i jest tą wymarzoną, jedyną, taką ze snów. Przygotuj się na kilka(naście) wizyt. Zwłaszcza jeśli wiesz, że przyjaciółka / siostra / kuzynka nie ma określonej do końca wizji, jak sukienka ma wyglądać i ogólnie w życiu jest bardziej niezdecydowana.

Twoim przedślubnym obowiązkiem będzie także zorganizowanie wieczoru panieńskiego. Kilka tygodni przed ślubem porozmawiaj z panną młodą na temat dziewczyn, które chciałaby zaprosić na tę uroczystość. Następnie odezwij się do tych osób i wspólnie ustalcie jak ten wieczór ma wyglądać. Proponuję ustalenie jakiegoś tematu imprezy, by dopasować od razu do nich stroje. Pamiętaj, że przyszła panna młoda powinna się wyróżniać wśród waszej ekipy imprezowej.

Obowiązki podczas ślubu i wesela

Do obowiązków podczas dnia ślubu będzie należeć przede wszystkim pomoc przy ubraniu sukni ślubnej, a w późniejszych godzinach będziesz musiała opiekować się panną młodą. W zakres opieki wchodzą wizyty w łazience – panna młoda z taką ilością tkaniny nie poradzi sobie podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych.