Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 20, 2019 in Uroda |

Czy warto stosować zabieg kosmetyczny?

Zabieg kosmetyczny to nowoczesna forma upiększania górnej części ciała, czyli twarzy. Twarz to najbardziej odsłonięta część ciała, gdzie wszelkie czynniki zewnętrzne wpływają na wygląd skóry. Skóra twarzy oraz dekolt i szyja są narażone na kurz, na pył i wiatr. Skóra to też część nieruchoma, gdzie mogą pojawić się różne niedoskonałości.
Stosowanie makijażu codziennie, albo ścieranie peelingiem, nieodpowiednimi kremami wpływa niekorzystnie na skórę. Opalanie się na słońcu z nieodpowiednimi kremami ze słabym filtrem. Wystawianie skóry na długi czas, na promienie słoneczne powoduje przebarwienia. Pojawia się inny pigment na skórze, plamy małe, zmiany skórne, które nieleczone są później ciężkie do usunięcia. Wsmarowywanie kremów odruchem ręki do góry, a nie w dół ograniczy powstawanie zmarszczek. Nie każdy ten ruch używa, wówczas skóra się zmienia. Dlatego też mikrodermabrazja i jej stosowanie umożliwi usunięcie zmarszczek, albo przebarwień.

 

Wyróżniamy dwa rodzaje tego zabiegu kosmetycznego: mikrodermabrazja diamentowa oraz mikrodermabrazja korundowa. Stosowana w wielu salonach kosmetycznych, gdzie doświadczone pracownice podejmą się tego zabiegu. Należy wcześniej przygotować się do niego. I warto kierować się wskazówkami, jakie zostaną zalecone przez pracownice salonu kosmetycznego.
Ten zabieg kosmetyczny to jeden z nowocześniejszych rozwiązań dla skóry z mankamentami. Daje on świeżość i uczucie czystej, zadbanej twarzy. Mało jeszcze znany na rynku, umożliwia niesamowite efekty.