Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 2, 2019 in Uroda |

Gęste włosy

Duży wpływ na wizerunek kobiety mają włosy. Gęste, błyszczące i wyglądające zdrowo są atutem każdej osoby. Dodają pewności siebie i podnoszą samoocenę. Taka osoba wygląda na zadbaną oraz przykuwa wzrok innych. Przesuszone i postrzępione kosmyki wyglądają po prostu nieestetycznie. Tak naprawdę rzadko kto jest zadowolony ze swojego wyglądu w 100 procentach. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn.
Istnieje mnóstwo domowych sposobów na zachowanie włosów w świetnej kondycji.

 

Wymaga to trochę czasu i odpowiedniej wiedzy na temat składników odżywczych zawartych w kosmetykach oraz zmian w diecie. Wiele osób, ze względów genetycznych, nie będzie posiadać takiej ilości włosów jakby chciało. Naprzeciw ich oczekiwaniom wyszły salony fryzjerskie, które proponują bezinwazyjne przedłużanie włosów. Zabieg ten jest bezbolesny, daje spektakularne efekty i utrzymuje się od kilku tygodni do kilku miesięcy. Metod przedłużania jest bardzo dużo. Doświadczony fryzjer powinien dobrać odpowiedni zabieg do kondycji i struktury włosów właścicielki, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt.
Przed wybraniem się do salonu fryzjerskiego warto zagłębić się w techniki przedłużania i sposoby pielęgnacji przedłużonych pasm. Ceny wykonywanych zabiegów są bardzo różne. Zależą od metody doczepiania, jakości sztucznych lub naturalnych włosów oraz ich długości.