Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 21, 2019 in Uroda |

Idealna dziewczyna zasługuje na… idealny prezent!

O szczęściu człowieka w dużej mierze decyduje zasada wzajemności. Inni nazywają ją również zasadą harmonii – tak czy inaczej chodzi o balans. Czyli?

 

Czyli czystą matematykę, lubimy, gdy w życiu się zgadza, kiedy dostajemy od losu tyle, ile dajemy. Dotyczy to również otaczających nas osób – w miłości również dobrze jest, kiedy nikt w związku nie kocha bardziej. A jak to sprawdzić? Choćby podarunkami… Tu warto się zastanowić – gdyż to panowie mają głównie taki kłopot – jaki jest idealny prezent dla dziewczyny? Odpowiedzieć można od razu i to chóralnie – dopasowany do tej jedynej dziewczyny. I jeszcze – prosto z serca od tego jednego chłopaka.

 

Oznacza to, że nie może obdarowywać czymkolwiek ukochanej tylko dlatego, że coś jest modne i że chciałaby mieć to teraz każda kobieta, bo co to za prezent. Dla dziewczyny, tej jedynej, liczą się intencje, a to druga składowa prezentu. Bo nie może być to podarek, jaki mogłaby ona dostać od kogokolwiek – koleżanek z pracy, mamy, siostrzenicy. A co by to miało być? To już ten czynnik iks, o którym trudno debatować, trzeba go znaleźć samemu i dopiero wtedy będzie to idealny prezent, dla dziewczyny idealnej jak on.