Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 30, 2019 in Uroda |

Cienie do powiek, kredki.

Cienie do powiek są w kilku wersjach. Mogą być to cienie do powiek w płynie, łatwo nakładają się. Jak również kredki do oczu to świetna sprawa. Kredki z łatwością użyjemy na powiece.

 

Pozostawiając podkreślenie, charakterystyczny wygląd oka. oko to tez ważna część twarzy. Ono musi być dobrze dopracowane podczas porannego makijażu. Nie każdej pasuje dany cień do twarzy. Dlatego też kredki i cienie do powiek są w różnych kolorach. Do wyboru od najjaśniejszych po ciemne. Kolory dodatkowo z brokatem, błyszczącym połyskiem. Kredki do oczu zazwyczaj posiadają dodatkową temperówkę, a jeśli nie to można ją zakupić. Dobrze naostrzona kredka pozostawi perfekcyjna linię pod okiem lub nad nim. Rozciera się równomiernie i utrzymuje przez resztę dnia.

 

Reasumując, kredki do oczu i cienie do powiek to podkreślenie pięknych oczu, czy to w okularach, czy bez nich. Nie drogie cienie, oferowane w wysokiej jakości markach, od najlepszych producentów. One są dopełnieniem codziennego makijażu i upiększają twarz.