Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 20, 2019 in Uroda |

Stopy warto o nie dbać.

Stopy zazwyczaj wymagają dobrego obuwia, np, ze skóry. Jak również oprócz postawienia na dobre obuwie, warto zainwestować w kosmetyki. Kosmetyki te to miedzy innymi spray do stóp oraz peeling do stóp. Spray do stóp to wygodny kosmetyk, którym raz, dwa spryskamy powierzchnią stopy.

 

To pomaga zachować świeżość na co dzień. Jak również zastosowanie gruboziarnistego peelingu do stóp powoduje utrzymanie ich w nienagannym wyglądzie. Powierzchnia stóp zostanie delikatnie pozbawiona starego naskórka. Pozostanie świeży zapach oraz delikatna skóra. Z peelingiem nie należy przesadzać.

 

Nie należy stosować mocno ścierających środków kosmetycznych w podeszłym wieku. Osoby starsze mają bardzo delikatna skórę.
Stopy to miejsce, które zawsze jest narażone na 8 godzin stania w pracy. Nietypowe złe obuwie czasami wpływa niekorzystnie. Obuwie, w którym może się pocić noga. Jak również szereg sportowego obuwia nie zawsze jest dobrej jakości. Dlatego warto częściej zmieniać, kupować obuwie i stosować kosmetyki.