Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 30, 2022 in Uroda |

Czy warto stosować paski do regulacji brwi?

Powszechnie wiadomo, że kształt ust, nosa i oczu wpływa na wyraz twarzy. Odpowiednio wykonany makijaż ma zdolność korzystnej zmiany twarzy poprzez ukrycie niedoskonałości i podkreślenie jej zalet. Obecna moda stawia na brwi wyraźnie podkreślone, ale też jak najbardziej naturalne. W czasie stylizacji brwi należy dobrać ich wygląd proporcjonalnie do innych elementów twarzy.

Jak regulować brwi?

Brwi można wyregulować także w zaciszu własnego domu, dzięki sporej ilości dostępnych metod regulacji takich jak:

  • usuwanie włosków woskiem twardym i miękkim,
  • regulacja pęsetą,
  • regulacja trymerem do brwi.

Jak postępować po regulacji brwi?

Bez względu na sposób usunięcia niepotrzebnych włosków(golenie, woskowanie czy skubanie), należy po wykonanym zabiegu nałożyć na brwi żel chłodzący, który ukoi skórę oraz domknie podrażnione pory skóry. Można zastosować schłodzone wcześniej w lodówce torebki herbaty. Przed wykonaniem jakiegokolwiek makijażu skóra musi mieć czas, aby się zregenerować. Więcej o paskach do regulacji brwi: https://refectocil.pl/produkt/brow-styling-strips/

Jak wymodelować brwi?

Kształt brwi powinien zostać dobrany do kształtu twarzy, aby optyczne poprawić kształt rysów twarzy. Paski do regulacji brwi bardzo ułatwiają dopasowanie właściwego ich kształtu do naszej twarzy. Najpierw należy przyjrzeć się konturom swojej twarzy, aby wybrać odpowiedni łuk, a także grubość oraz długość. Szablony do brwi pozwalają na nadanie odpowiedniego kształtu brwiom oraz ich systematyczne modelowanie.

Jak stosować paski do regulacji brwi?

Posiadając paski do regulacji brwi warto przygotować się odpowiednio do ich wykorzystania. Najpierw trzeba wrócić im do naturalnego wyglądu, a następnie dokładnie je wyszczotkować(zgodnie z kierunkiem rośnięcie włosków). Następnie w zależności od rodzaju wybranych szablonów musimy przyłożyć lub przykleić paski do regulacji brwi. Włoski widoczne pod szablonem należy zamalować kredką lub cieniem, aby po zdjęciu paska usunąć niepokolorowane włoski, które nie są potrzebne. Zazwyczaj wszelkie szablony do brwi są wielokrotnego użytku i pozwalają modelować brwi według potrzeb. Warto zwrócić uwagę, że do pasków do regulacji brwi często dołączone są inne akcesoria jak np. linijka do regulacji brwi, co ułatwia modelowanie brwi. Dzięki temu regulacja brwi może być wykonywana w zaciszu domowym, zgodnie ze wskazówkami producenta. Dzięki paskom regulacja brwi może mieć miejsce, kiedy tego potrzebujemy, w który sposób zapewni nam idealne brwi dobrane do proporcji naszej twarzy. Paski do regulacji łuków brwiowych znajdziemy w internecie, ale także w sklepach kosmetycznych i drogeriach. W sieci znajduje się sporo filmików instruktażowych pozwalających opanować stosowanie pasków. Dzięki paskom do brwi regulacja staje się prostym zabiegiem, możliwym do wykonania w domu.