Pages Menu

Categories Menu

Posted by on wrz 21, 2019 in Uroda |

Kwiaty do fryzury ślubnej. Najmodniejsze ślubne fryzury

Kwiaty do fryzury ślubnej. Najmodniejsze ślubne fryzury

Ślub to wydarzenie, na którym każda Panna Młoda chce wyglądać idealnie. Perfekcyjnie dobrany makijaż i wspaniałą suknię uzupełnić ma fryzura, która będzie nie tylko zjawiskowa, ale również dopasowana do stylu całej kreacji i na tyle skromna, by nie przytłoczyć stylizacji.

Modny rustyk

Śluby w stylu rustykalnym są coraz bardziej modne. Styliści stawiają na naturalny wygląd – delikatne, dziewczęce suknie ślubne, lekki, świeży makijaż oraz wpięte kwiaty do fryzury ślubnej. Unika się jednak dużych zdobień i przesadzonych kwiatów o intensywnych kolorach – częściej wybiera się drobne, białe kwiatuszki polne. Dobrym pomysłem na udoskonalenie rustykalnej fryzury ślubnej będzie idealnie zapleciony wianek i polskich roślin i kwiatów. Mogą one być zarówno nakładane na lekko falowane, rozpuszczone włosy, jednak świetnie prezentują się także w towarzystwie lekkich koków i warkoczy.

Kwiaty do fryzury ślubnej – Elegancka klasyka

Z pewnością nigdy z mody nie wyjdzie także elegancka klasyka. Mogą to być skomplikowane upięcia w kształcie warkoczy lub dosyć mocne, gęste koki, które ozdobione są kryształkami i eleganckimi spinkami. Kwiaty do fryzury ślubnej mogą być wpinane również w tradycyjne, klasyczne upięcia. Szczególnie efektownie będą prezentować się większe, naturalne kwiaty, które stanowią ozdobę okazałych koków. W eleganckich upięciach należy jednak również zachować umiar – możemy wybrać kilka drobniejszych kwiatów lub jeden większy, który w zupełności wystarczy do ozdoby każdej fryzury ślubnej.