Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 4, 2019 in Uroda |

Laserowe usuwanie owłosienia

Wiosna i lato zbliżają się wielkimi krokami. Chcemy jak najlepiej przygotować się na miesiące, podczas których bardziej odsłonimy nasze ciała. Zmieniamy dietę, zaczynamy ćwiczyć. Warto też wybrać się na laserowe usuwanie owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia pozwala pozbyć się niechcianych włosów. Jednak nie dzieje się to natychmiast, wymaga to cierpliwości i regularności. Regularne powtarzany zabieg pozwala pozbyć się włosów niemal w 100%.

Laserowe usuwanie owłosienia Bielsko

Usuwanie owłosienia za pomocą lasera pozwala na trwałe pozbycie się niechcianych włosów. Jest to prawie bezbolesna metoda depilacji. Zabieg pozwala długo cieszyć się gładką skórą bez odrastających włosków.

Zabieg depilacji laserowej powinno powtórzyć się około 4 razy, by uzyskać jak najbardziej zadowalający efekt. Z tymże ważne jest zachowanie odpowiednich przerw między kolejnymi sesjami. Na ogół już po 4 zabiegach zauważalna jest redukcja owłosienia.

Pierwszy zabieg laserowego usuwania owłosienia poprzedzony jest próbą laserową, w celu sprawdzenia reakcji ciała na światło. Przed depilacją należy się ogolić i umyć i nie używać żadnych balsamów czy kremów.

Po zabiegu nie wolno używać toników na bazie alkoholu. Należy stosować krem łagodzący podrażnienia 2-3 razy dziennie.

Zabiegów laserowego usuwania owłosienia nie wykonuje się u kobiet w ciąży, a także przy uszkodzeniu naskórka, świeżej opaleniźnie, chorobach skóry, takich jak AZS, łuszczyca, nowotwory, nietypowe brodawki skórne czy bliznowce.