Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 22, 2018 in Uroda |

Na czym polega laserowe zamykanie naczynek?

Wiele osób cierpi poprzez dyskomfort wywołany nieestetycznie wyglądającymi popękanymi naczynkami, które są szczególnie uciążliwe i najbardziej widoczne w obrębie twarzy. Takie zaczerwienienia często trudno zamaskować nawet makijażem, co może przysparzać osobie, której dotknęło to zjawisko, niemałego kłopotu, gdyż każdy chciałby wyglądać jak najlepiej, szczególnie w ważnych momentach w życiu.

Jak wygląda zabieg laserowego zamykania naczynek?

Zabieg, który rozwiązuje problem, jaki stanowią popękane naczynka, jest nieinwazyjny, bardzo prosty i stosunkowo bezpieczny, gdyż skutki uboczne pojawiają się niezmiernie rzadko. Promień lasera, o odpowiednio dobranej przez specjalistę długości fali, wymierzany jest prosto w rozszerzone naczynko i ma za zadanie podgrzać zawartą w nim krew. Dzięki precyzyjnemu podgrzaniu krwi w tym jednym miejscu, ściany naczynka obkurczają się, a ono samo się zamyka. Zabieg taki ma trwałe efekty, jednak dla ich uzyskania optymalnie jest powtórzyć laserowe zamykanie około trzykrotnie w ciągu kilku miesięcy. Zabiegi takie jak laserowe zamykanie naczynek Grodzisk Mazowiecki oraz zlokalizowane w nim gabinety, mają opanowany do perfekcji. W tak delikatnej sprawie warto zdać się na specjalistę, który zadba o komfort podczas trwania procedury oraz o jak najlepsze jej efekty.

Pęknięcia w naczynkach mogą powstać wskutek długotrwałego narażenia na silne oddziaływanie wiatru, poprzez nadmierne narażanie skóry na promienie słoneczne, ale mogą również być widoczne na skórze od urodzenia. Niezależnie od przyczyn, mogą wyglądać one bardzo nieestetycznie, dlatego zabiegi laserowego zamykania naczynek są coraz bardziej popularne, a pacjenci coraz bardziej zadowoleni.