Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 20, 2018 in Tematy różne |

Prezent dla ukochanej

W życiu bywają dni, a może bardziej noce kiedy książka przykuwa naszą uwagę. Nie jesteśmy w stanie oderwać od niej wzroku. Dni kiedy mama zaglądała do pokoju czy już śpimy odeszły daleko w zapomnienie, nie musimy się obawiać, że znów będzie zła mina i prośba o zgaszenie światła. Latarka w ręce i pod kołdrą, prawie na jednym wdechu wczytujemy się w każdą kolejną stronę, każde kolejne słowo. Nawet nie wiemy kiedy a zaczyna świtać, nam pozostaje zaledwie kilka stron do wyjaśnienia całej sprawy.

Bajeczki na dobranoc dla dziewczyny to piękny prezent dla osób, które chcą coś ofiarować ukochanej osobie. Warto dobrze się zastanowić na jaki tytuł spojrzeć. Czasem mała podpowiedź kogoś bliskiego sprawi, że nasza dziewczyna czy też chłopak nie będą znów mogli spać całą noc, jak dzieciaki.

Rynek oferuje wiele tytułów, zależy kto co lubi, co przyciąga uwagę. Jedni lubią romanse inni kryminały, książki pełne akcji. Szeroki wybór, jednak wciąż mała liczba osób, które znajdują czas na zaczytywanie się w nowościach. Książki to bardzo ważny element naszego życia, dzięki nim nasz umysł wciąż pracuje na wysokich obrotach.