Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 2, 2017 in Uroda |

Naturalne kosmetyki. Czarne mydło, mydło z nanosrebrem

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób stawia na naturalne kosmetyki, które nie będą szkodzić naturze a będą miały zbawienny wpływ na wygląd skóry. Takimi naturalnymi kosmetykami są czarne mydło i mydło z nanosrebrem.
Czarne mydło powstaje na skutek połączenia oliwy z oliwek z pastą z czarnych oliwek. Bardzo dokładnie oczyszcza ono skórę. Dodatkowo bardzo korzystnie wpływ na stan skóry, ponieważ nawilża skórę, zmiękcza ją. Po użyciu tego mydła nie ma uczucia ściągnięcia jak po użyciu zwykłego mydła, które bardzo wysusza. Ponadto to mydło reguluje wydzielanie sebum.

 
Mydło z drobinkami nanosrebra działa bardzo bakteriobójczo na skórę. Nadaje się zatem bardzo do skóry trądzikowej, która boryka się z negatywnym działaniem bakterii na skórze. Takie mydło działa korzystnie na skórę wrażliwą, trądzikową. Chroni skórę przed bakteriami, grzybami, pasożytami. Nadaje się również do higieny okolic intymnych.
Warto jest korzystać z naturalnych kosmetyków, ponieważ nie są one bardzo drogie a przynoszą zalety równie korzystne co kosmetyki z najwyższej półki. A dodatkowo będzie to odetchnienie dla naszego portfela.