Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 3, 2017 in Uroda |

Sposób na gładkie włosy. Keratynowe prostowanie włosów Warszawa – opinie. Wygładzanie włosów keratyną

Wiele dziewczyn i kobiet boryka się z problemem puszących się włosów. Wiele producentów kosmetyków reklamuje kosmetyki do włosów, które mają sprawić, że nasze włosy będą gładkie, lśniące i nie będą się puszyły bez użycia prostownicy. Co robią kobiety? Idą do drogerii po kosmetyk, który według producenta ma zdziałać cuda. Jedne kosmetyki poprawią jakość naszych włosów a drugie nawet odrobinę nie. Jednak daleko naszym włosom do takiego efektu o jakim mówił producent.

 

Dlatego tak często kobiety sięgają po prostownicę, która chociaż na około dwanaście godzin sprawi, że nasze włosy będą gładkie i lśniące. Jednak ma to minus, ponieważ nasze włosy są palone przez prostownicę.
Dlatego fryzjerzy i producenci kosmetyków znaleźli środek coś pomiędzy kosmetykami a prostownicą. Mianowicie chodzi o wygładzanie włosów keratyną. Taki zabieg można odbyć w duzych miastach takich jak Warszawa. Opinie są bardzo pozytywne po tych zabiegach. Keratynowe prostowanie włosów sprawia, że włosy są odżywione, lśniące i pełne blasku. Przy czym nie są palone tak jak dzieje się to w przypadku zwykłej prostownicy. Klientki są zachwycone.