Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 18, 2019 in Zdrowie |

South Beach

Wiele osób wciąż próbuje swoich sił w walce z nadwagą. Często pojawiają się różnego typu pomysły, głodówki, ograniczenia posiłków, wymyślne diety. Jedne przynoszą szybki efekt, lecz niestety ze szkodą dla naszego organizmu inne niestety nie dają żadnych pozytywnych rezultatów. Wciąż poszukujemy czegoś co pomoże pozbyć się zbędnego bagażu.

Wiele osób odchudzanie zaczyna na wiosnę, gdy zakupione mamy bilety na wakacje, słoneczne, ciepłe kraje, plaże pełne turystów. A my w tym momencie zastanawiamy się jak pokażemy się w kostiumie kąpielowym.

W głowie pojawia się kolejna myśl, czas rozpocząć dietę. Jednak jaką? Wybór ogromny. W pierwszej kolejności przychodzi na myśl dieta plaż południowych przepis nie jest skomplikowany, jednak czy faktycznie odpowiedni dla każdego?

Popularna dieta South Beach, prosty i łatwy sposób żywienia. Głównym założeniem jest oczywiście ograniczenie spożycia przetworzonych i prostych węglowodanów. W wyniku podjętych kroków nasz metabolizm przyspiesza, mamy mniejszy apetyt i tłuszcz zostaje spalony, co w konsekwencji prowadzi do utraty zbędnych kilogramów.

Trzy fazy, zaczynamy od bardzo rygorystycznej, a z każdym krokiem restrykcje są coraz mniejsze. Tabele pozwalają nam w jasny i czytelny sposób określić co możemy zjeść, a czego unikać. Warto zwrócić uwagę, że dieta ta zmusza nas do pamiętania o śniadaniu, które rozkręca nasz metabolizm i zapobiega napadom wilczego apetytu.

Jeśli chcesz sprawdzić, musisz przekonać się sam, może akurat to będzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.