Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 20, 2017 in Uroda |

Trwała na rzęsy Poznań. Tajemnicze spojrzenie – Pump up lash

Kobiety nieustannie chcą zwracać na siebie uwagę. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, podziw otoczenia każdemu się podoba. Dlatego też kobiety bardzo starannie dbają o swój makijaż i fryzurę, by zawsze schludnie i efektownie się prezentować. Z szczególną troską traktują swoje oczy, starają się by były one odpowiednio podkreślone.

Pump up lash

Odwiedzając salon kosmetyczny, można się przekonać, jak wiele zabiegów można wykonać na oczy i rzęsy, by były one jeszcze ładniejsze. Bardzo ciekawą propozycją, jest pump up lash, czyli inaczej trwała na rzęsy. Dzięki temu zabiegowi rzęsy rzadkie i mało efektowne, nagle nabierają objętości, są pięknie wywinięte ku górze i niezwykle efektownie się prezentują.

Trwała na rzęsy Poznań

Na taki zabieg może się zdecydować każda kobieta, zabieg jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i bezbolesny. Trwała na rzęsy Poznań, jest zabiegiem szczególnie polecanym osobom, które mają bardzo słabe i rzadkie rzęsy, które nawet po wytuszowaniu mocnym tuszem do rzęs, nadal nie są zbyt efektowne. Jak więc widać, zabieg ten ma same zalety.