Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 2, 2020 in Uroda |

Porównanie lakierów hybrydowych

Manicure hybrydowy to doskonała alternatywa dla klasycznych paznokci malowanych lakierem. Kobiety coraz częściej decydują się na ten zabieg, ze względu na jego długotrwałość i estetyczność. Tego typu preparat utrzymuje się na paznokciach około trzech tygodni, co znacznie ułatwia codzienne przygotowywanie się do wyjścia do pracy lub na spotkanie ze znajomymi.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hybrydy?

Zbieg ten można wykonać samemu, potrzebne są tylko odpowiednie akcesoria, których cena ostatnio stała się bardzo przystępna. Panie, które nie potrafią tego robić, mogą skorzystać z usług wyspecjalizowanych kosmetyczek, które gwarantują doskonałą jakość wykonanej usługi. Do tego potrafią zrobić niecodzienne zdobienia i podpowiedzieć ciekawe stylizacje. Rynek usług dotyczących stylizacji paznokci jest bardzo wszechstronnie rozwinięty. Na rynku jest wiele firm specjalizujących się w produkcji lakierów, dlatego ciężko jest wybrać coś najlepszego dla siebie.

Porównanie lakierów hybrydowych

Coś, co będzie spełniało oczekiwania zarówno cenowe, jak i jakościowe. Porównanie lakierów hybrydowych najlepiej pozostawić profesjonalnym kosmetyczkom, które poprzez szkolenia poznają ich wady i zalety. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na pędzelek, ponieważ do malowania najlepsze są o szerokim, spłaszczonym i mało elastycznym włosiu. Lakier wtedy idealnie rozprowadza się po całej płytce paznokcia i nie trzeba wielokrotnie poprawiać. Dzięki takiemu pędzelkowi dobrze rozprowadza się gęste napigmentowane hybrydy, które idealnie przylegają i tworzą lśniącą grubą warstwę. Ważną zaletą lakieru jest poprawne rozkładanie się na płytce paznokcia, dlatego im gęściejszy, tym bardziej trzeba zwrócić uwagę na jego zdolność sampoziomowania. Przy wyborze lakieru warto zwrócić uwagę na termin trwałości manicure. Niektórzy producenci oferują nawet pięć tygodni, co przy wciąż rosnącym paznokciu nie jest specjalną zaletą, ponieważ pojawia się nieładny odrost. Niezwykle ważny jest okres ważności lakieru od momentu otworzenia buteleczki, ponieważ hybrydy powodują uczulenia, dlatego warto dbać o prawidłowe przechowywanie.