Pages Menu

Categories Menu

Posted by on maj 10, 2020 in Uroda |

Jakie kolory płaszczy są najmodniejsze? Niebieski płaszcz – stylizacje

Jakie kolory płaszczy są najmodniejsze? Niebieski płaszcz – stylizacje

Kolorowe płaszcze są modne cały rok. Urozmaicają barwami zimowe, bure dni, a na wiosnę są znakomitą alternatywą dla innych kolorów.

Niebieski płaszcz – stylizacje

Spokojna, niebieska barwa doskonale komponuje się praktycznie z każdym innym kolorem i nie wprowadza niepotrzebnej dysharmonii. Świetnie wygląda w zestawieniu z czernią, dodając elegancji całej stylizacji, a zarazem urozmaicając całość opartą na ciemnych barwach. Klasyczny ubiór przestaje być ponury i nieciekawy. Jeżeli chodzi o niebieski płaszcz stylizacje z nim związane, są zawsze ciekawe i niemonotonne.

Dlaczego niebieskie płaszcze są takie modne?

Wiele firm wprowadza ten kolor, a skierowany jest do młodych aktywnych kobiet. Co nie znaczy, że dynamiczne panie w bardziej zaawansowanym wieki nie mogą sobie pozwolić na takie szaleństwo. Naturalne lejące materiały doskonale nadają się do produkcji płaszczy typu przedłużona marynarka, związane w pasie. Idealnie komponują się z dżinsowymi spodniami lub bardziej eleganckimi sukienkami czy kostiumami. Nadają się na wieczorne wyjście i na całodzienne bieganie po mieście. Ciepła tkanina doskonale grzeje i zapewnia komfort cieplny nawet w chłodne dni. Natomiast niebieski pasuje do wielu kolorów, które mogą wystawać spod spodu. Tego typu okrycie wierzchnie pasuje do każdej sylwetki.

Czy wszystkie płaszcze nadają się do każdej sylwetki?

Szczupłe osoby mogą podkreślić swoją figurę natomiast, nieco tęższe znakomicie ją zamaskują. Modne są również płaszcze odcinane w talii, z rozkloszowanym dołem. Doskonale prezentują się na wysokich niezbyt grubych sylwetkach, ponieważ mocno podkreślają stan. Niebieski z dodatkiem czerni jest bardzo klasyczny. Natomiast w połączeniu z innymi kolorami już jest wyzwaniem dla każdej kobiety, która lubi eksperymentować i być bardzo widoczna na ulicy. Zwracają uwagę swoimi trochę ekscentrycznymi zestawieniami i są dobrym dodatkiem do bardziej odważnej stylizacji. Niebieski to idealny kolor, do rozświetlenia ponurej zimowej ulicy, a wiosenny i jesienny dzień robią weselszym.