Pages Menu

Categories Menu

Posted by on mar 12, 2018 in Uroda |

Zalety Klubu Mariza

Zalety Klubu Mariza

Jeśli znalazłaś ten artykuł, prawdopodobnie jesteś zainteresowana przyłączeniem się do Klubu Mariza – jednego z najbardziej ekskluzywnych miejsc w sieci. Jeśli tak, to naprawdę dobrze trafiłaś – tutaj będziemy w stanie przedstawić Ci wszystkie zalety Klubu Mariza i przekonać Cię do tego, aby do niego dołączyć. Zaczynamy?

Zarabianie

Jeśli chcesz sobie dorobić do pensji albo aktualnie nie pracujesz z jakichś powodów i możesz podjąć pracę z domu – Klub Mariza jest stworzony specjalnie dla Ciebie. Jeśli namówisz koleżanki do zakupu najlepszej jakości kosmetyków uznanych na całym świecie dostępnych w Klubie Mariza – zarobisz aż 30 procent od każdej transakcji, czyli różnicę pomiędzy ceną katalogową danego produktu a ceną, którą będziesz w stanie zaproponować swoim koleżankom. Jeśli masz w sobie żyłkę sprzedawcy, z pewnością będziesz w stanie zarobić na tym naprawdę sporo! Poza tym warto przypomnieć, że Klub Mariza oferuje dostęp do najlepszej jakości kosmetyków, które ciężko jest kupić w sprzedaży detalicznej.

Oszczędności dla Ciebie

Polecanie koleżankom Klubu Mariza i rozwijanie sieci sprzedaży to korzyści także dla Ciebie – po pierwsze sama możesz korzystać z atrakcyjnych rabatów na wszystkie nasze kosmetyki. Ponadto przy dobrych wynikach sprzedaży możesz liczyć na jeszcze większe obniżki, gratisy oraz dostęp do limitowanych serii najlepszych kosmetyków. Brzmi dobrze? Zapraszamy serdecznie, zostać członkinią już dziś – Klub Mariza czeka na Ciebie!