Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 3, 2019 in Uroda |

Najlepsze pomadki ochronne do ust

Zimą zdarza się, że nasze usta są popękane i spierzchnięte. Mróz oraz silny wiatr mają mają wpływ na wygląd nie tylko skóry, ale i ust. Chociaż pomadki ochronne mogą być w użyciu przez cały rok, to zimą są niezbędne.
Najlepsze pomadki nie tylko natłuszczają wargi, ale zawierają też witaminy. Najczęściej spotykane w sprzedaży są pomadki do ust wzbogacone witaminą A.

 

Jeśli mamy alergię na sztuczne barwniki zawarte w kosmetykach, możemy zamiast pomadki do ust zastosować wazelinę lub natłuszczający krem. W aptece kupimy także pomadki ochronne, które nie zawierają barwników i są stworzone na bazie naturalnych składników.
Kolorowe pomadki do ust mogą także stanowić ochronę przed zimnem i wiatrem.

Mężczyźni mogą również używać pomadek. Pomadki do ust dla panów nie są oczywiście barwione, ale mają działanie natłuszczające.
Jeśli wybieramy się w góry, najlepsze pomadki do ust mogą uratować nas przed niepożądanymi skutkami chłodu. Takie pomadki ochronne będą również stanowiły zabezpieczenie przed wpływem promieni słonecznych, które w wysokich górach są wyjątkowo mocne.
Nawet najbardziej zadbana twarz z suchymi, popękanymi wargami wygląda nieestetycznie. Pomadki do ust pozwolą nam cieszyć się ładną i gładką skórą przez okrągły rok.