Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 2, 2019 in Uroda |

Perfumy i wody toaletowe oraz w sprayu.

Perfumy ekskluzywne to produkt o najwyższej jakości. Jego cena czasami powala z nóg. Jednak zapach jest zupełnie inny niż wody toaletowej. Oryginalne perfumy utrzymują się na ciele.

 

One są bardzo mocne, mogą być nie do zniesienia. Z wonnymi zapachami należy uważać by nie przesadzić. Jednak ich skład to bardzo interesujące drzewo sandałowe, piżmo, drzewo cedra, czy też frezja, wanilia.
Wody toaletowe różnią się konsystencją oraz ceną i jakością od oryginalnych perfum. Każde perfumy lub wody wydzielają inny zapach na innym ciele. Innymi słowy, każde ciało spryskane tym samym per fumem będą zachowywać się inaczej.

 

Perfumy i wody toaletowe są zamknięte w bajecznych, ciekawych flakonach. Flakony te mają dekoracyjny wygląd, mogą pięknie się prezentować na szafce nocnej. Flakony są również o różnych barwach, delikatnych, pudrowych lub złocistych.
Na zakończenie wypada stwierdzić, że perfumy pomimo tego, że jedynie produkty z wyższej pułki. One są bardzo pożądane, pomimo, że nie jest to chleb powszedni.